אודות המשרד

למעלה מעשר שנים של

ניסיון פרקטי

נאבקים עבורך ללא פשרות!

צוות מקצועי

ילווה אותך לאורך כל הדרך!

אודות המשרד

אמנת השירות שלנו

Z

טובת הלקוח קודמת לכל. נאבק למען אינטרס הלקוח ללא פשרות ובכל האמצעים הקיימים וגם באלו שאינם.

Z

לעולם לא נשפוט אותך. אין לדעת כיצד היינו מתנהלים בנסיבות דומות.

Z

כל תיק זוכה ליחס וטיפול מקצועי שווים. לעולם לא תרגיש מקופח.

Z

שירות אדיב, אישי ומקצועי לאורך כל ההליך וגם אחריו.

Z

תמיד נגלה הבנה ואמפתיה ונתמוך במצבך נוכח הסיטואציה הקשה שאליה נקלעת.

מי אנחנו?

משרד עורכי הדין ונוטריון זנו-קרן ושות' הוקם בשנת 2006 על-ידי עורך הדין ניר זנו ועורכת הדין והנוטריונית זהבה קרן, ומאז עוסק אך ורק בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו והיבטיו.

הענקת שירות מקצועי, איכותי, אישי ומאבק ללא פשרות בהגנה על אינטרס הלקוח מהווים את עקרונות הדגל המובילים והמנחים של המשרד, ועל כך יעידו כמובן מאות לקוחות מרוצים, כמו גם ההצלחות וההישגים הרבים של המשרד בתחום המשפט הפלילי.

קשת הלקוחות שאנו זוכים לייצג היא רחבה וכוללת מגוון עשיר ושונה של לקוחות, החל מקטינים נורמטיבים ללא עבר פלילי, המשך באנשי עסקים, רופאים, רו"ח, עו"ד, בעלי מקצועות חופשיים אחרים ועובדי ציבור וכלה בלקוחות בעלי עבר פלילי מכביד.

בנוסף, למשרדנו ניסיון רב גם בייצוג וליווי נפגעי עבירה לאורך כל ההליך הפלילי, וזאת הן אל מול הפרקליטות או כל יחידה תובעת אחרת, הן אל מול בתי-המשפט והן בתקשורת (במקרים הרלוונטים).

למשרדנו נסיון רב בטיפול בתיקים העוסקים במגוון עבירות ובכלל זה:

עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות המתה, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות הימורים, עבירות מרמה, סחיטה, עושק, הונאה וזיוף, עבירות כלפי עובדי ציבור, עבירות שוד, עבירות הצתה, עבירות היזק לרכוש או אדם ועוד.

צוות המשרד

K
זהבה קרן, עו"ד ונוטריון (LL.B, LL.M)

זהבה קרן, עו"ד ונוטריון (LL.B, LL.M)

מייסדת ושותפה במשרד

בעלת תארים ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון במנהל עסקים, וכן מגשרת ונוטריונית מוסמכת.

ייסדה את המשרד יחד עם עו"ד ניר זנו בשנת 2006.

עו"ד קרן קיבלה את הסמכתה לעריכת דין בשנת 2000 לאחר התמחות מעשית בבית-המשפט לנוער.

לעו"ד קרן התמקצעות מיוחדת ורבת שנים בטיפול בתיקים פליליים בכלל ושל קטינים ונוער בפרט והיא צברה לזכותה הישגים רבים בתחום.

כמו כן, לאור נסיונה הרב בתחום הנוער, מונתה עו"ד קרן לשמש כיו"ר ועדת נוער ארצית מטעם לשכת עורכי הדין.

ניר זנו, עו"ד (LL.B)

ניר זנו, עו"ד (LL.B)

מייסד ושותף במשרד

בעל תואר ראשון במשפטים.

ייסד את המשרד יחד עם עו"ד זהבה קרן בשנת 2006.

בזכות יכולתיו הרטוריות וכושר השכנוע הבולטים בהם ניחן עו"ד זנו, הוא מתפקד כליטיגטור המוביל במשרד ומטפל באופן אישי בכלל תיקי המשרד.

עו"ד זנו בעל ניסיון פרקטי עשיר בניהול תיקים מורכבים ובייצוג בהליכי מעצר, כמו גם בתיקים פליליים שונים ומגוונים בכלל סוגי העבירות הפליליות.

לפני ייסודו את המשרד, התמחה עו"ד זנו בסניגוריה הארצית אצל ד"ר עמי קובו ועו"ד דיוויד ווינר ז"ל.

דניאל ברדה, עו"ד (LL.B, LL.M)

דניאל ברדה, עו"ד (LL.B, LL.M)

עורכת דין

עו"ד ברדה מטפלת ומייצגת בתיקי לקוחות המשרד במגוון תיקים פליליים.

בטרם הצטרפה למשרדנו, עבדה עו"ד ברדה כמתמחה ביחידת המוקד בראשות סגן נשיא בתי משפט השלום מחוז תל אביב, כבוד השופט צחי עוזיאל, שם רכשה ידע רב וניסיון מעשי במגוון רחב של תיקים פליליים.

התוצאות מדברות בעד עצמן!

אלימות במשפחה: תיק תקיפה חבלנית כלפי בת זוג – הימנעות מהרשעה והטלת של"צ בלבד

תקציר ההחלטה: כנגד מרשנו הוגש כתב אישום חמור המייחס לו, בין היתר, עבירות של תקיפה הגורמת לחבלה של ממש ותקיפה סתם כלפי בת זוג, החזקת סכין, פגיעה בפרטיות והסגת גבול. על-פי כתב האישום המקורי, יוחס למרשנו כי הגיעה לביתה של בת זוגו לשעבר, עם סכין באמתחתו, ושם תקף אותה ואת...

קראו עוד

סחר סמים, החזקת סכין והתפרצות: שחרור מוקדם ממאסר בגין 6.3 שנות מאסר בגין שלושה כתבי אישום והפעלות מאסרים על תנאי

תקציר ההחלטה: מרשנו נשפט לריצוי עונש מאסר של 6 שנים ושלושה חודשים בגין הרשעתו בשלושה כתבי אישום המייחסים לו 8 עבירות של סחר בסמים, החזקת סכין ואיומים, התפרצות לדירה, התפרצות לרכב, הפרת הוראה חוקית והחזקת סם לצריכה עצמית. האסיר פנה למשרדנו על מנת שנייצגו בפני ועדת...

קראו עוד

אלימות חמורה: שישה חודשי עבודות שירות בגין עבירת סחיטה באיומים וקשירת קשר לפשע

תקציר ההחלטה: כנגד מרשנו הוגש כתב אישום חמור המייחס לו עבירות של סחיטה בנסיבות מחמירות (שדינה עונש מאסר של עד 20 שנים). כתב האישום כלל מסכת חמורה של טענות שלפיהן מרשנו, יחד עם אחרים, חטפו אדם ואימו על אדם נוסף במטרה לסחוט מהם כספים שלקחו ממרשנו במרמה. לאחר משא ומתן עם...

קראו עוד

ניהול הוכחות: חקירה נגדית של מדובב בתיק ניסיון רצח

תקציר ההחלטה: כנגד מרשנו הוגש כתב אישום המייחס לו כי הוא, ביחד עם שניים נוספים, ניסו לרצוח את אלי טביב באמצעות ירי של 5 כדורים באקדח לעבר מכוניתו מטווח קצר. הפרקליטת טענה לאורך כל הדרך שקיימות ראיות לביצוע עבירת ניסיון רצח ושעיקרן מתבסס על כך שמרשנו "הודה" בפני מדובב...

קראו עוד

סמים: 18 חודשי מאסר בגין 8 אישומים בעבירות של סחר בסמים והחזקת סמים

תקציר ההחלטה: כנגד מרשנו הוגש כתב אישום המייחס לו אישומים רבים בגין עבירות של גידול סמים, סחר בסמים והחזקת סמים. לאחר משא ומתן ממושך עם הפרקליטות, הצליח משרדנו להביא לתיקון כתב האישום באופן משמעותי ביותר ובין היתר נמחקו מספר אישומים בגין סחר בסמים ונעשו תיקונים...

קראו עוד

רכוש: 24 חודשי מאסר בגין מספר עבירות רכוש חמורות

תקציר ההחלטה: בתיק זה ייצג משרדינו את כל הנאשמים. כנגד מרשינו הוגש כתב אישום המייחס להם 14 אישומים בגין עבירות רכוש חמורות הכוללות, בין היתר, קשירות קשר לביצוע פשע, התפרצויות לבתים, גניבות והכל בצוותא חדא. לאחר משא ומתן ממושך עם התובע בתיק, הצליח משרדנו להביא לתיקון...

קראו עוד