אודות המשרד

למעלה מעשר שנים של

ניסיון פרקטי

נאבקים עבורך ללא פשרות!

צוות מקצועי

ילווה אותך לאורך כל הדרך!

אודות המשרד

אמנת השירות שלנו

Z

טובת הלקוח קודמת לכל. נאבק למען אינטרס הלקוח ללא פשרות ובכל האמצעים הקיימים וגם באלו שאינם.

Z

לעולם לא נשפוט אותך. אין לדעת כיצד היינו מתנהלים בנסיבות דומות.

Z

כל תיק זוכה ליחס וטיפול מקצועי שווים. לעולם לא תרגיש מקופח.

Z

שירות אדיב, אישי ומקצועי לאורך כל ההליך וגם אחריו.

Z

תמיד נגלה הבנה ואמפתיה ונתמוך במצבך נוכח הסיטואציה הקשה שאליה נקלעת.

מי אנחנו?

משרד עורכי הדין ונוטריון זנו-קרן ושות’ הוקם בשנת 2006 על-ידי עורך הדין ניר זנו ועורכת הדין והנוטריונית זהבה קרן, ומאז עוסק אך ורק בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו והיבטיו.

הענקת שירות מקצועי, איכותי, אישי ומאבק ללא פשרות בהגנה על אינטרס הלקוח מהווים את עקרונות הדגל המובילים והמנחים של המשרד, ועל כך יעידו כמובן מאות לקוחות מרוצים, כמו גם ההצלחות וההישגים הרבים של המשרד בתחום המשפט הפלילי.

קשת הלקוחות שאנו זוכים לייצג היא רחבה וכוללת מגוון עשיר ושונה של לקוחות, החל מקטינים נורמטיבים ללא עבר פלילי, המשך באנשי עסקים, רופאים, רו”ח, עו”ד, בעלי מקצועות חופשיים אחרים ועובדי ציבור וכלה בלקוחות בעלי עבר פלילי מכביד.

בנוסף, למשרדנו ניסיון רב גם בייצוג וליווי נפגעי עבירה לאורך כל ההליך הפלילי, וזאת הן אל מול הפרקליטות או כל יחידה תובעת אחרת, הן אל מול בתי-המשפט והן בתקשורת (במקרים הרלוונטים).

למשרדנו נסיון רב בטיפול בתיקים העוסקים במגוון עבירות ובכלל זה:

עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות המתה, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות הימורים, עבירות מרמה, סחיטה, עושק, הונאה וזיוף, עבירות כלפי עובדי ציבור, עבירות שוד, עבירות הצתה, עבירות היזק לרכוש או אדם ועוד.

צוות המשרד

K
זהבה קרן, עו"ד ונוטריון (LL.B, LL.M)

זהבה קרן, עו"ד ונוטריון (LL.B, LL.M)

מייסדת ושותפה במשרד

בעלת תארים ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון במנהל עסקים, וכן מגשרת ונוטריונית מוסמכת.

ייסדה את המשרד יחד עם עו”ד ניר זנו בשנת 2006.

עו”ד קרן קיבלה את הסמכתה לעריכת דין בשנת 2000 לאחר התמחות מעשית בבית-המשפט לנוער.

לעו”ד קרן התמקצעות מיוחדת ורבת שנים בטיפול בתיקים פליליים בכלל ושל קטינים ונוער בפרט והיא צברה לזכותה הישגים רבים בתחום.

כמו כן, לאור נסיונה הרב בתחום הנוער, מונתה עו”ד קרן לשמש כיו”ר ועדת נוער ארצית מטעם לשכת עורכי הדין.

ניר זנו, עו"ד (LL.B)

ניר זנו, עו"ד (LL.B)

מייסד ושותף במשרד

בעל תואר ראשון במשפטים.

ייסד את המשרד יחד עם עו”ד זהבה קרן בשנת 2006.

בזכות יכולתיו הרטוריות וכושר השכנוע הבולטים בהם ניחן עו”ד זנו, הוא מתפקד כליטיגטור המוביל במשרד ומטפל באופן אישי בכלל תיקי המשרד.

עו”ד זנו בעל ניסיון פרקטי עשיר בניהול תיקים מורכבים ובייצוג בהליכי מעצר, כמו גם בתיקים פליליים שונים ומגוונים בכלל סוגי העבירות הפליליות.

לפני ייסודו את המשרד, התמחה עו”ד זנו בסניגוריה הארצית אצל ד”ר עמי קובו ועו”ד דיוויד ווינר ז”ל.

קארין אטיאס, עו"ד (LL.B)

קארין אטיאס, עו"ד (LL.B)

עורכת דין פלילי, סניגורית | חברה בלשכת עורכי הדין

עורכת הדין קארין אטיאס הינה בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים ומגשרת מוסמכת.

התמחתה במשפט הפלילי בקליניקות משפטיות פליליות.

את השירות הצבאי סיימה בהצטיינות ביחידת בתי המשפט הצבאיים איו”ש.

עורכת הדין קארין אטיאס התמחתה בפרקליטות מחוז תל אביב (פמת”א) במחלקה הפלילית.

התוצאות מדברות בעד עצמן!

עשרה אישומים בגין סחר בקנאביס: 8 חודשי מאסר בעבודות שירות

כנגד מרשנו הוגש כתב אישום בגינו יוחסו למרשנו כעשרה אישומים בגין סחר בקנאביס באמצעות אפליקציית “טלגרם”.
לאחר שמשרדנו ניהל משא ומתן , כתב האישום תוקן משמעותית, כך שחלק מאישומי הסחר נמחקו כליל, ובסופו של יום, יוחסו לנאשם שמונה אישומי סחר בקנאביס כאשר בחלק מהאישומים אף תוקנו העובדות.
הצדדים הגיעו להסדר טיעון לפיו יעתרו במשותף להשתת עונש של 8 חודשי מאסר בפועל, אשר יכול וירוצו בעבודות שירות, מאסר על תנאי, חילוט 10,000 ₪ וקנס בסך 11,500, התחייבות לאי ביצוע עבירה, צו מבחן, פסילת רישיון נהיגה וכן פסילה על תנאי.
בית המשפט כיבד את הסדר הטיעון, ואף הורה, לבקשת ההגנה, על החזרת 11,500 ₪ אשר הופקדו בתיק למרשנו, וכן העברת 11,500 ₪ נוספים אשר הופקדו אף הם במסגרת התיק, לצורך תשלום קנס.

קראו עוד

שלושה אישומים בגין שוד מזוין, נשק ושיבוש הליכים: 34 חודשי מאסר

כנגד מרשנו הוגש כתב אישום המייחס לו שלושה אישומים, בגין ביצוע שוד מזוין (בנסיבות מחמירות), החזקת נשק, נשיאת נשק, ירי מנשק חם במקום שיש בו כדי לסכן חיי אדם, וכן אישום רביעי נוסף בגין החזקת נשק ושיבוש מהלכי משפט.
לאחר עיון מעמיק של משרדנו בחומר הראיות, עקב חולשה חולשה ראייתית וטענות כבדות משקל שנטענו על ידי משרדנו במהלך משא ומתן וממושך אשר נוהל מול הפרקליטות, הגיעו הצדדים לתיקון כתב האישום כנגד מרשנו באופן משמעותי ביותר, כך שבסופו של יום, שלושת האישומים בגינם הואשם בעבירות שוד מזוין (בנסיבות מחמירות) נמחקו כליל, ומרשנו הואשם באישום אחד בלבד בגין מתן אמצעים לביצוע פשע, החזקת נשק וסיוע לאחר מעשה.
בנוסף, במסגרת הסדר הטיעון הוסכם על צירוף תיק נוסף שעניינו הפרעת שוטר במילוי תפקידו.
בית המשפט המחוזי כיבד את הסדר הטיעון בין הצדדים לפיו יושתו 34 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי לרבות בכל עבירת אלימות, תשלום פיצוי בסך 10,000 ₪ והפעלת מאסר על תנאי בן 6 חודשים אשר ירוצה בחופף למאסר ולא במצטבר. סך הכל, הושתו על הנאשם 36 חודשי מאסר לריצוי בפועל.
בית המשפט המחוזי נימק החלטתו, בין היתר, לאור קושי ראייתי שעלה במפגשים האינטנסיביים שהתקיימו בין ההגנה לתביעה, קושי אשר הוביל לתיקון דרמטי של כתב האישום, באופן של מחיקת שלושה אישומי השוד, ומשזהו הנימוק המרכזי להסדר, וכי הצדדים עשו מלאכתם נאמנה, קיבל בית המשפט המחוזי את הסדר הטיעון בין הצדדים.

קראו עוד

החזקה וגידול 126 ק”ג קנאביס: 24 חודשי מאסר

כנגד מרשנו הוגש כתב אישום בגין החזקת 663 שתילי קנאביס וגידולם במשקל כולל של כ – 126.142 ק”ג, וכן גניבת חשמל בהיקף 268,648 ₪.
כתב האישום תוקן משמעותית במסגרת הסדר טיעון, לאחר משא ומתן ממושך מול הפרקליטות, במהלכו הוצגו טענות כבדות משקל באשר לחיפוש המשטרתי ולמשקל הסמים שנתפסו. משקל הסמים וכמות השתילים אשר צוינו בכתב האישום המקורי, כ 126.142 ק”ג וכ-663 שתילים, תוקנו באופן משמעותי ביותר, כך שבסופו של יום יוחסו למרשנו החזקת שתילים וגידולם במשקל של כ-35 ק”ג נטו, וכל זאת לאור טענותינו לעניין הקשיים הראייתיים במספר היבטים.
בית המשפט המחוזי כיבד את הסדר הטיעון והשית על מרשנו 24 חודשי מאסר בפועל החל מיום מעצרו (למעלה מחודשיים וחצי עובר למועד מתן גזר הדין), מאסר על תנאי וקנס בסך 75,000 ₪.

קראו עוד

חבלה בכוונה מחמירה: של”צ ופיצוי

כנגד מרשנו, קטין בזמן ביצוע עבירה, הוגש כתב אישום בגין חבלה בכוונה מחמירה.
לאחר מספר פגישות בפרקליטות, כתב האישום תוקן משמעותית הן בסעיפי האישום והן בעובדות כתב האישום, כך שבסופו של יום יוחסה למרשנו עבירת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, והוסכם על הרשעה וביצוע של”צ בהתאם להמלצת שירות המבחן.
מרשנו עבר הליך שיקומי משמעותי ואף לקח חלק במכינה קדם צבאית, הפקיד פיצוי משמעותי מבעוד מועד והחל בריצוי שעות של”צ עובר למתן גזר הדין ולגיוסו לצה”ל.
בית המשפט המחוזי כיבד את הסדר הטיעון והשית על מרשנו ביצוע של”צ (שירות לתועלת הציבור) ותשלום פיצוי.

קראו עוד

ייבוא סמים (5.2 ק”ג קוקאין): 24 חודשי מאסר

כנגד מרשנו הוגש כתב אישום המייחס לו ייבוא קוקאין במשקל 5.2 ק”ג, מפנמה, קשירת קשר לביצוע פשע (ייבוא סמים) וניסיון לייבוא סם מסוכן מסוג קוקאין.
במסגרת הסדר טיעון, הוסכם בין הצדדים, כי יושתו על מרשנו (נאשם 2) 24 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי וקנס לשיקול דעת בית המשפט.
בית המשפט המחוזי כיבד את הסדר הטיעון בין הצדדים וכן את כתב האישום אשר תוקן משמעותית, בגינו הורשע מרשנו בקשירת קשר לביצוע פשע (ייבוא סמים), סיוע לייבוא סם מסוכן וכן סיוע לניסיון לייבוא סם מסוכן.
בית המשפט המחוזי ציין בהחלטתו, כי מדובר בהסדר טיעון מקל, אולם אלמלא הקשיים הראייתיים אשר הוצגו על ידי ההגנה, ייתכן והסדר הטיעון היה מגלם ענישה משמעותית יותר מזו שבסופו של יום גובשה, בגינה, כאמור, הושתו על מרשנו 24 חודשי מאסר בפועל וקנס.

קראו עוד

אלימות במשפחה: תיק תקיפה חבלנית כלפי בת זוג – הימנעות מהרשעה והטלת של”צ בלבד

תקציר ההחלטה: כנגד מרשנו הוגש כתב אישום חמור המייחס לו, בין היתר, עבירות של תקיפה הגורמת לחבלה של ממש ותקיפה סתם כלפי בת זוג, החזקת סכין, פגיעה בפרטיות והסגת גבול. על-פי כתב האישום המקורי, יוחס למרשנו כי הגיעה לביתה של בת זוגו לשעבר, עם סכין באמתחתו, ושם תקף אותה ואת...

קראו עוד